Imperial Homes

  • 2 ložnice
  • 1 koupelna

Apartmán Imperial Homes je vzdálen téměř 6 km od Most Tower Bridge.

Apartmán se nachází ve čtvrti Camden ve městě Londýn, asi 4 km od centra města. Ubytování se nachází vedle Koncertní sál KoKo London a 10 minut chůze od stanice metra Camden Town. Během 5 minut chůze hosté najdou vinný bar Trufflesecco. Železniční nádraží Camden Road je vzdáleno 750 metrů.

Potřebujete více možností?
Check Top hotels near Imperial Homes Londýn
Stylish Camden Apartment K6
Cena pouze pro mobilní zařízení

Stylish Camden Apartment K6

8.6
Vynikající 28 recenzí
153 m od ubytování
USD 293 USD 264
za noc
Camden I Your Apartment
Cena pouze pro mobilní zařízení

Camden I Your Apartment

8.0
Velmi dobrý 99 recenzí
546 m od ubytování
USD 195 USD 176
za noc
Sunrise City View Luxury Apartment With Balcony And Elevator
Cena pouze pro mobilní zařízení

Sunrise City View Luxury Apartment With Balcony And Elevator

9.0
Výjimečný 4 recenze
636 m od ubytování
USD 572 USD 515
za noc
    Jak se dostat do hotelu

    Letiště

    Londyn
    17 km

    Vlaková nádraží

    Euston railway Station
    900 m

    Vybavení

    Internet

    • Wi-Fi zdarma

    Možnosti parkování

    • Parkování

    Zařízení

    • LCD TV

    Obecná zařízení

    • Zákaz kouření na místě

    Důležité informace

    Přihlášení: od 15:00 do 23:30
    Odhlášení: od 08:00 do 12:00
    Často kladené otázky
    • Jaké známé atrakce jsou v blízkosti apartmán Imperial Homes apartmán?
      Mezi oblíbená místa poblíž apartmán Imperial Homes apartmán patří mimo jiné Park Hyde Park, Náměstí Piccadilly Circus, Buckinghamský palác.
    • Kolik stojí pobyt v apartmán Imperial Homes?
      Cena pronájmu apartmán Imperial Homes je 153 £.
    • Jaké možnosti stravování najdu v blízkosti apartmán Imperial Homes?
      Mezi restaurace v blízkosti apartmán Imperial Homes patří restaurace Poppie's Fish & Chips a Qing Buffet, které se nacházejí jen asi 6 minut chůze.

    Umístění

    Map
    Poblíž

    Letiště

    Londyn
    17 km

    Vlaková nádraží

    Euston railway Station
    900 m

    Zajímavosti v okolí

    Restaurace v okolí

    Galerie

    Recenze

    Zatím žádné recenze :(

    Pokud jste v tomto hotelu zůstali, podělte se s námi o své zkušenosti, prosím

    Napište recenzi

    Napište recenzi

    Kdy jste cestovali?

    Váš bod hodnocení

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Velmi špatný
    Vynikající

    Informace o vás

    Odkud jste?
    Děkuji! Děkujeme, že jste si udělal(-a) čas a podělil(-a) se o své zkušenosti. Vaše recenze bude brzy zveřejněna.
    Přejít na recenze
    Recenze nebyla odeslána.

    Kontaktujte nás

    Pokud potřebujete více než 4 pokoje, požádejte prosím o skupinovou rezervaci.
    Informace o vás
    Předmět
    Zpráva
    Imperial Homes Londýn

    Zobrazit na mapě:

    Památky
    Doporučené restaurace
    Veřejná doprava
    Děkujeme vám za vaši reakci
    Děkujeme za přihlášení
    Zavřít